Kontaktujte nás!

777 103 749

Pronájem lodí a jachet - Itálie


Zobrazit místo Itálie na větší mapě

 

Bogliaco – malebná obec nacházející se na břehu Gardského jezera. Jezero Garda je největší italské jezero, které se rozkládá na severu země mezi Alpami a Pádskou nížinou. Severní úzká a dlouhá část jezera připomíná fjord, který obklopují hřbety až 2000 m vysoké. Hladina jezera je díky teplému větru Ora takřka ideální plochou pro provozování windsurfingu. V nedávné době byla kolem jezera dostavěna nová cyklostezka, která střídá roviny kolem vinohradů s horskými stezkami mířícími do okolních masivů.

 

Lavagna - je rybářský přístav, ležící v provincii Ligurie. Vesnice Lavagna byla ve středověku významným kulturním centrem celé ligurské oblasti. Ligurie je pobřežní oblast v severozápadní Itálii, hlavním městem provincie je Janov. Jedná se o velmi populární oblast, hojně navštěvovanou turisty. Celá provincie láká své návštěvníky svými krásnými plážemi, malebnými městečky a vynikajícím jídlem.

 

Piombino - Piombino je italské město v provincii Livorno (Toskánsko). Leží na hranici mezi Ligurským a Tyrhénským mořem. Necelých 20 km od města se rozkládá ostrov Elba. Součástí tohoto ostrova je národní park Arcipelago Toscano.

 

 

 

Scarlino - je malá obec v provincii Grosseto v italském regionu Toskánsko, nachází se asi 100 km jihozápadně od Florencie a asi 25 km severozápadně od Grosseta. Toskánsko je kraj proslulý uměním, historií a působivou scenérií. Města často obklopují etruské hradby a hojně rozšířená vegetace cypřišů. Krásné paláce svědčí o bohatství tohoto kraje a středověké radnice ukazují na odvěkou tradici demokracie a samosprávy.

Tropea - je vesnice nacházející se v provincii Vibo Valentia, v Kalábrii. Město je proslulé svými lázněmi, které se nachází na útesu. Mnoho vesnic v okolí města Tropea produkuje zvláštní červenou cibuli, díky které je tato oblast známa po celém světě. Kalábrie je oblast v jižní Itálii, jižně od Neapole. Mezi hlavní turistické atrakce patří nádherná pobřeží a mohutné hory.