Kontaktujte nás!

777 103 749

Pronájem lodí a jachet - Itálie - Sardinie


Zobrazit místo Itálie-Sardinie na větší mapě

 

Alghero - Nachází se v provincii Sassari na severozápadě Sardinie. Oblast severozápadně od Alghero Bay nabízí značné množství volnočasových aktivit spojených s vápencovými útvary nacházejících se na tomto místě. Lze se zde věnovat např. geologii a výzkumu, speleologii a dobrodružstvím jako jsou jeskynní potápění a trekking. Podvodní jeskyně Nereo, považována za největší a nejokázalejší mořskou podvodní jeskyni Středozemního moře, je hojně navštěvována potápěči z celé Evropy.

Arbatax – jedná se o maličkou obec, ležící na ostrově Sardinie. Samotný ostrov je druhým největším ostrovem Středozemního moře, ležícím mezi Apeninským poloostrovem, Španělskem, Korsikou a Tuniskem. Podmínky pro turistiku v horách jsou velmi omezené především pro neprostupné porosty. Jedná se o velmi oblíbenou turistickou oblast, zvláště pak pro horolezce. Efektní červené skalní stěny vystupující přímo z vody u Arbatax (poblíž Tortoli) se pro svou zvětralost využívají méně.

Portisco – je turistickou bránou regionu Gallura v severovýchodní části Sardinie. Zdejší místa vás ohromí kombinací mnoha vůní jako např. myrty nebo jiných vzácných bylin. Vítr v této kouzelné krajině obrušuje majestátní žulové vrcholy a rozsáhlé lesní porosty korkových dubů. Jedná se o oblast bohatou na archeologické naleziště, která podávají důkaz o malebnosti zdejších starověkých kultur. Ekosystém je stále nedotčený a nabízí četné úkryty pro velké množství zajímavých zvířat.