Kontaktujte nás!

777 103 749

Pronájem lodí a jachet - Španělsko


Zobrazit místo Španělsko na větší mapě

 

Alicante - jedná se o velmi starý středomořský přístav. Podnebí je zde velmi příjemné, díky nízkému množství srážek po celý rok. Mezi nejvýraznější rysy města patří hrad Santa Barbara, která leží vysoko nad městem. Další úchvatnou podívanou nabízí promenáda Explanada de España, lemovaná palmami, která je dlážděna mramorovou podlahou, která vytváří zvlněný tvar a je jedním z nejpůvabnějších promenád ve Španělsku.

Dénia - je město v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca. Městu dominuje hrad nacházející se na skalnatém útesu. Byl postaven v 11. a 12. století a nabízí úchvatný výhled na moře, město a jeho okolí. Významnou událostí v regionu je březnový ,,Bonfire“ festival, při kterém dochází k vystavění velkého množství papírových soch po celém městě, nakonci tohoto festivalu jsou pak všechny sochy zapáleny, což návštěvníkům umožňuje zažít neopakovatelnou podívanou.

Getxo - je město ležící v provincii Biskajského zálivu, v autonomním společenství Baskicka, na severu Španělska. Turistické atrakce zde představuje především snadný přístup k mnoha plážím a také výborné dopravní spojení s hlavním městem regionu Bilbaem. Mimo jiné se zde také nachází golfové hřiště a několik sportovních komplexů. Pravidelně jsou zde pořádány také mezinárodní hudební festivaly.

Gijon - je přístavní průmyslové město v Asturii na severu Španělska, na pobřeží Biskajského zálivu. S 277 000 obyvateli je nejlidnatějším městem Asturie a předčí i 25 km vzdálené Oviedo, s nímž tvoří více než osmisettisícovou metropolitní oblast. Už ve starověku patřil Gijón mezi důležitá města Římské říše, pod názvem Gigia.

 

 

Palamós - je město nacházející se na východním pobřeží Španělska, v jehož blízkosti se nachází pláže Costa Brava. Palamós leží na severním konci velkého zálivu, který je populární pro plavání, plachtění a windsurfing. Město vytváří velmi dobré dopravní spojení mezi hlavním městem provincie Girona a centrálním pobřežím Costa Bravy. Noční život je zde situován ve starém přístavu, který je obklopen bary a restauracemi.

Palma de Mallorca - je přístav na ostrově Mallorca ve Středozemním moři a hlavní město autonomního společenství Baleáry ve Španělsku. Nachází se na jižním pobřeží ostrova v Zátoce Palem. Dominantou historické části města, která se rozkládá v okolí rušného Plaça Espanyol a v sousedství přístavu, je velká gotická katedrála. Ve městě se také nachází nejstarší olivovník na Mallorce.

 

Port El Masnou - přístav kombinuje špičkové zázemí a profesionální služby pro vás a vaši rodinu, to vše v prostředí s bohatou námořní tradicí. Historie a kultura zde úzce souvisí s mořem. V El Masnou a jeho okolí najdete nekonečné množství volnočasových aktivit jako např. golfová hřiště, tenisové kluby, restaurace, hudební bary, diskotéky, obchody a další. Port Masnou je bránou do Costa del Maresme a zároveň je výchozím bodem do všech destinací Středozemního moře.

Port Vell - je nábřeží a část přístavu v Barceloně. Byl postaven jako součást programu městské obnovy před olympijskými hrami v roce 1992. Předtím sloužil jako oblast prázdných skladů, železničního nádraží a továren. Největší atrakcí je obrovské akvárium obsahující tisíce ryb. Ústředním bodem města je také velké obchodní centrum (Maremagnum), které je hojně navštěvované turisty z celé Evropy.