Kontaktujte nás!

777 103 749

Pronájem lodí a jachet - Turecko


Zobrazit místo Turecko na větší mapě

 

Albatros - přístav v jihozápadním Turecku. Toto místo nabízí dlouhé písečné pláže, které jsou obklopeny jasným modrým mořem. Oblast je ideální pro plachtění a všechny vodní sporty. Město také nabízí budovy lemované úzkými uličkami, přátelské a otevřené obyvatelstvo, delikátní kuchyni, teplé a přívětivé klima a vzrušující noční život. Marmaris, kdysi rybářská vesnice, nyní rozrostlá do živého a kosmopolitního města je dokonalým spojením mezi tradicí a moderním životním stylem.

Bodrum - okresní a přístavní město v provincii Mugla, v jihozápadním Turecku. Nachází se na jižním pobřeží poloostrova Bodrum, v bodu, který je bránou do zálivu Gokova. Nejznámější turistickou atrakcí je stejnojmenný hrad s výhledem na přístav, postavený křižáky v 15. století.

 

 

Ece Saray – perlový náhrdelník, ležící na pobřeží tmavě modré zátoky Fethiye. Jakmile přijedete do přístavu Ece, který nabízí maximální kvalitu služeb, už nikdy nebudete chtít tento přístav opustit. Lze zde bezpečně kotvit po celý rok s loděmi až 60 m dlouhými. Návštěvníky láká tato destinace především vysokým standardem, nádhernými bazény, bary, restauracemi, lázeňskými a wellness centry v jedinečném přírodním prostředí.

Gocek - je malé město v provincii Mugla. Podle legend, upadnul právě v tomto místě do moře slavný Ikaros, když se pokoušel utéct z věže, ve které byl uvězněn. Dnes je město Gocek především důležitým centrem cestovního ruchu v regionu. Díky své odlehlé zátoce, je přístav klidným a bezpečným místem. Vysoce kvalitní stravovací zařízení, denní výlety lodí, četné pláže a zátoky poskytují různé množství alternativ jak pro místní tak i pro mezinárodní turisty.

Kusadasi - je významné letovisko na pobřeží Egejského moře v provincii Aydin. Mezi vybavení přístavu patří tenisové kurty a bazén, které jsou určeny primárně pro posádky jachet. Nedaleko lze také nalézt několik dobrých pláží. Tato marina je výborným výchozím bodem, ze kterého lze prozkoumat mnoho památek rozesetých v okolí. Samotné město leží v blízkosti Efesu, který je považován za jednu z nejznámějších a nejlépe dochovaných antických památek na světě.

Marmaris - marina se nachází na jednom z nejatraktivnějších námořních míst v Turecku, které je ideální pro plachtění a všechny druhy vodních sportů. Vedle působivého zařízení se přístav může pochlubit zejména vynikající bezpečnostní službou. Nedaleko se také nachází venkovní plavecký bazén, kavárna a bar nebo restaurace podávající mezinárodní i tureckou kuchyni. Součástí velkého množství služeb je dále např. knihovna, prádelna nebo bezplatné bezdrátové připojení na internet ze všech lodí.

Orhaniye – malé městečko nacházející se v turisticky nejnavštěvovanější oblasti Marmaris. Nalezneme zde širokou nabídku ubytování, která splňuje podmínky všech návštěvníků. K pronájmu jsou jednoduché penziony nebo i např. luxusní vily. Turisticky vyhledávaná je tato oblast zejména z důvodu možnosti objednání plavby na luxusní jachtě Cruise, která křižuje zdejší moře kolem poloostrova Bozburun a místních řeckých ostrovů.

Setur Antalya - Antalya je město na pobřeží Středozemního moře v jihozápadním Turecku. Jedná se o největší mezinárodní přímořské letovisko, které se nachází na Turecké riviéře. Historické centrum Antalye Kaleici je se svými úzkými dlážděnými uličkami pocházejícími z osmanských dob ozdobou celé oblasti. Kaleiçi dále nabízí pohled na nepřeberné množství historických domů, které jsou charakteristické spojením tradiční turecké a místní řecké architektury.