Kontaktujte nás!

777 103 749

Teambuildingové programy chápeme jako soubor metod a nástrojů vedoucí ke zlepšení komunikace, týmové práce a firemní integrity. Naše akce se vyznačují jasnou koncepcí a dokonalou přípravou. Vezměte své zaměstnance nebo obchodní partnery do atraktivních destinací. Upevněte vztahy s partnery, motivujte zaměstnance. Podle přání zajistíme bezproblémový průběh akce.

Tento typ programů je zpravidla volen jako přidaná hodnota provázející obchodní aktivity, konference a firemní dny. Účastníci se během programu setkávají se zajímavými aktivitami v novém prostředí, doplněnými o relaxační aktivity. Účastníci týmů v neformálním prostředí poznávají jak své potřeby, tak potřeby ostatních.

Pro každou skupinu se snažíme připravit program na míru tak, aby co nejvíce odpovídal představám a potřebám skupiny. Programy doporučujeme doplnit o prvky firemní identity nejen po stránce formální, ale také formou zakomponování aktuálních firemních procesů a novinek do týmových aktivit a případových studií.

Námi pořádané akce stojí na třech pilířích:
Podle stanovených HR cílů akce a profilu účastníků navrhneme složení aktivit v programu tak, abychom plně uspokojili stanovené cíle a potřeby účastníků. Teambuildingové akce se zpravidla vyznačují vyrovnaným poměrem mezi rozvojovými aktivitami, vzděláváním a sportovními aktivitami. Zpětnou vazbu realizujeme v různých úrovních. Od rozboru modelových situací, případových studií a jednotlivých částí programu až po hloubkovou personální diagnostiku jednotlivců i týmu jako celku.

Dále nabízíme:
Do portfolia námi nabízených služeb patří také celá řada sportovních a zážitkových aktivit. Rádi okořeníme Vaši firemní akci či teambuilding něčím nezapomenutelným. Prostřednictvím outdoorových aktivit a extrémních sportů dochází k navazování neformálních vztahů mezi účastníky. Tyto vztahy vynikají vysokou emociální hodnotou. Mezi našimi lektory naleznete špičkové sportovce, kondiční trenéry i adrenalinové blázny. S takto složeným týmem pro nás existuje opravdu málo překážek v realizaci Vašich přání. Většinu aktivit lze realizovat i na Vámi určené lokalitě. Rádi Vám navrhneme program dle Vašich preferencí. Naše portfolio sahá od námořního jachtingu, raftů v Himálajích, kiteboardingu v Brazílii až po poznávací zájezdy ve světových metropolích.

Pro více informací nás kontaktujte zde. Těšíme se na Vaše dotazy.